הצוות

הצוות המקצועי של חברת צבי טל כולל אנשי מקצוע בעלי השכלה הנדסית וידע נרחב בתכנון איטום עם התמחות בחומרים ייחודיים ושיטות מתקדמות. כל חברי הצוות עוברים השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו”ל כדי להתנסות ולשלב בעבודתם את הטכנולוגיה ושיטות העבודה החדשניות בעולם. לצוות המקצועי של חברת צבי טל מומחיות ייחודית וחשובה בהגנה מגז קרקע וגז ראדון ושליטה בתוכנת התלת-מימד REVIT , כמו גם ידע מקצועי בטכנולוגיות בטון מתקדמות.

מומחי החברה הם בעלי ניסיון מצטבר של שנים ומנוסים בהתאמה מדויקת בין דרישת האיטום באתר לבין החומרים ושיטות העבודה כאשר טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו בכל שלב משלבי העבודה.

כל חברי הצוות פועלים בשיתוף פעולה, מתייעצים ומשתפים כדי להגיע לתוצאה הטובה והמקצועית ביותר. הצוות המקצועי של חברת צבי טל שולט בכל התוכנות החדשניות בתחום וכל אחד מהמומחים שלנו הוא בעל אחריות מקצועית ואישית, ומעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר.

צבי טל
צבי טל

צבי טל

בעלים

ממקימי ענף האיטום בישראל ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בייעוץ, תכנון ופיקוח על מערכות איטום. מומחה מטעם בית המשפט בכל תחומי האיטום

גונן טל

גונן טל

מנהל מקצועי

בעל ניסיון רב בייעוץ, תכנון ויישום מערכות איטום בכל מתארי הבניה בישראל. בנוסף, מומחה בעל שם עולמי בתחום תכנון בטונים ייעודי

סנדי פרנג׳י

סנדי פרנג׳י

מנכ״ל

ייזם ובעל ניסיון בהקמה וניהול חברת סטארט-אפ גלובלית. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. 

צרו עמנו קשר