פתרונות

ייעוץ ותכנון איטום

תכנון מלא של מערכות איטום בכל מתארי הבנייה עם התמחות מיוחדת באיטום נגד גזי קרקע וגז ראדון. תכנון איטום למבנים טבולים במי תהום, מנהרות, גשרים, מבנים תת-קרקעיים ומתווים מיוחדים דוגמת תחנות הרכבת התחתית בגוש דן תוך שילוב טכנולוגיות ייחודיות בבטונים ייעודיים כחלק מפתרונות האיטום.

ייעוץ ותכנון
צבי טל פתרונות

פיקוח עליון

פיקוח מקצועי לכל אורך שלבי הפרויקט הוא אחד התנאים הבסיסיים להצלחתו של כל פרויקט בנייה. כדי למנוע כשלים ונזקים עתידיים בעבודות האיטום למבנה, חברת צבי טל ושות’ מעניקה לכל פרויקט ליווי צמוד בשטח, ומספקת דוחות מפורטים המציינים את הליקויים והנחיות לביצוע בהתאם לתוכניות ולמפרטים הטכניים שתוכננו ולשינויים בשטח.

חוות דעת מקצועית

החברה מספקת חוות דעת מקצועיות של יועץ מומחה ועד מומחה מטעם בתי המשפט בישראל ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף, החברה מספקת ניהול בוררויות ופתרון סכסוכים בפרויקטים בנושאי איטום תוך שמירה על מקצועיות, אובייקטיבית ופרקטיות.

חוות דעת מקצועית
צבי טל פתרונות

בקרת מבנים

נזקי מים הם גורם הנזק הנפוץ והיקר בעולם הבנייה. כדי למנוע זאת, חברת צבי טל ושות’ מספקת שירות ייחודי של בקרת מבנים, זיהוי מוקדם ופתרון נזקים ותקלות. הניסיון והידע המקצועי העשיר של החברה בכל שלבי הייעוץ, התכנון והפיקוח בתחומי האיטום באים לידי ביטוי בשירותי בקרת המבנים. הצוות המקצועי של החברה סוקר את המבנים בשטח ואת התוכניות שתוכננו, מזהה ומתריע מראש על הכשלים הצפויים, מייצר חסכון כספי רב לבעלי המבנים, ותורם לרווחת המשתמשים במבנים. הבקרה מתבצעת בכל סוגי הבנייה הקיימת בישראל.

ייעוץ מקצועי לחברות ומוסדות ציבור

שירותי הייעוץ המקצועי של חברת צבי טל מתרגמים את הניסיון והידע העשיר של החברה בכל שלבי התכנון של תחום האיטום בישראל לפיתוח עסקי ומקצועי. הפתרון מאפשר לחברות ולארגונים לזהות הזדמנויות עסקיות ומגמות כלכליות, לפתח מוצרים ייחודיים ולשמש חותמת איכות מקצועית בתחום האיטום בישראל. החברה מתמקדת ביעילות וחיסכון בעלויות לחברות ולארגונים, חדשנות בתחומי האיטום בעולם והקפדה על הסטנדרטים המחמירים ביותר.

צבי טל פתרונות

צרו עמנו קשר